W sobotę 18 grudnia grupa ministrantów i lektorów wraz ze scholą dziecięco-młodzieżową naszej parafii spotkała się, aby wspólnie świętować czas świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczęliśmy od modlitwy i odczytania fragmentu Ewangelii wg. św. Łukasza opisującego narodziny Zbawiciela. Nie zabrakło wspólnych życzeń oraz pierwszych kolęd, które wszyscy dobrze znamy. Na koniec naszego spotkania odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie grzeczne dzieci prezentami. Z całego serca dziękujemy całej Służbie Liturgicznej Ołtarza oraz Naszej Wspaniałej Scholii za cały rok pracy i służby przy ołtarzu Pana Jezusa. Jeszcze raz składamy Wam serdeczne życzenia Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.

ks. Sławomir i ks. Artur