We czwartek 17 czerwca gościliśmy w naszej parafii Księdza Biskupa Romana Pindla, który udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Skierował do nich słowo, w którym zachęcał ich aby za świętym Pawłem starali się zachwycić Duchem Świętym, aby współpracować z Jego łaską podczas podejmowania trudnych życiowych decyzji. Paraklet jest źródłem wiary, nadziei i miłości w naszym życiu. Życzymy więc tym młodym ludziom, umocnionym darami Ducha Świętego, aby każdy dzień był ciągłym pogłębianiem swojej wiary obfitującym w dary Ducha. Dziękujemy młodzieży, która z zaangażowaniem przygotowywała się do skaramentu przez uczestnictwo w Triduum przed bierzmowaniem, poprowadzone przez ksiądza Adriana Mętel, któremu również serdecznie dziękujemy za pomoc.

Z całego serca dziękujemy Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza, księdzu Proboszczowi Sławomirowi dziękujemy za zaangażowanie w organizacje uroczystości oraz pomoc przy przygotowaniu młodzieży. Księdzu Arturowi za przygotowanie ich do tego ważnego momentu w ich życiu. Ogromne podziękowania składamy Pani Jadwidze za przygotowanie pięknej dekoracji symbolizującej siedem darów Ducha Świętego.