W ciemności nie dostrzegamy drugiego człowieka, a w ciemności naszego serca nie dostrzegamy Boga. Chociaż ciemność epidemii, wątpliwości i niepokojów ogarnia świat to jednak jest Nadzieja. Jest Nią Nowonarodzony Chrystus, który przychodzi, aby rozjaśnić nasze ciemności i lęki. Obecność Nowonarodzonego pozwala nam spojrzeć na wszystko z nową nadzieją. Dostrzec nawet najmniejsze okruszyny dobra w nas samych i w drugim człowieku. W świetle łaski Chrystusa dostrzec działanie Boga i Jego samego.

W imieniu własnym i ks. Artura życzymy wam wszystkim, aby światło Nowonarodzonego rozproszyło w waszym życiu wszelkie ciemności i napełniło nas wszystkich pełnią życia i Bożym pokojem. Niech Chrystus Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec i Książę Pokoju przemieni ten świat. Niech w naszych rodzinach i w życiu każdej samotnej i chorej osoby pojawi się Nadzieja, a nawet pewność, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim mieszkańcom naszej parafii: Brzezinki, Pław i części Babic, aby Boży pokój, radość i prawdziwe szczęście stały się naszym wspólnym udziałem w Chrystusie.