W sobotę 21 maja dzieci ze scholii parafialnej oraz ministranci i lektorzy pojechali do Zatorlandu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Oprócz zabawy w lunaparku była to świetna okazja, ażeby trochę dowiedzieć się o historii największych stworzeń jakie kiedykolwiek chodziły po ziemi – czyli o dinozaurach. Dla ósmoklasistów była to dobra okazja, aby trochę powtórzyć mitologię przed zbliżającym się egzaminem kończącym szkołę podstawową – zajrzeliśmy do parku mitologii. Ogromną radość wszystkim sprawiły tradycyjne huśtawki i pyszny obiad.

W ten sposób pragniemy podziękować wszystkim tym młodym ludziom za ich zaangażowanie dla całej naszej Wspólnoty parafialnej przez cały rok.

Z całego serca dziękujemy Julii za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz rodzicom, którzy pomogli nam w dotarciu na miejsce.

ks. Proboszcz oraz ks. Artur