Z kalendarza liturgicznego:

  • W czwartek, 22 II – święto Katedry św. Piotra w Rzymie
  • W piątek, 23 II – nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30
  • W niedzielę, 25 II – nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mirosława Kosiec, Salezjanina i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy powstaniu naszej dekoracji wielkopostnej, a szczególnie pani Jadwidze.

W najbliższy czwartek 22 lutego zapraszamy do kościoła św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu na kolejną Mszę św. o godz. 18.30 z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne pod przewodnictwem Ojca Józefa Witko – franciszkanina z Pińczowa.

Bractwo Trzeźwości z Parafii św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu serdecznie zaprasza na Drogę Krzyżową w intencji trzeźwości naszego narodu w sobotę 2 marca 2024 r. na terenie Muzeum  KL Birkenau w Brzezince. Więcej w gazetce.

Rusza czwarta edycja akcji „Wielki Post na TikToku”. Więcej w gazetce.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na Księgę Fundacji. W sumie zostało złożone 14.800zł. Nadal trwają prace remontowe w kuchni i jadalni plebani.

W ostatnim czasie odbył się pogrzeb +Grażyny Dziubek oraz +Edwarda Czarnika. Polecajmy ich nieskończonemu Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….