• wtorek 8 III – wspomnienie św. Jana Bożego. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Kobiet. Modlimy się za wszystkie kobiety w naszej parafii. Niech dobry Bóg wam błogosławi a Matka Najświętsza wyprasza potrzebne łaski.
  • piątek, 11 III – Droga Krzyżowa o 17.30
  • niedziela 13 III – Nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.15

Zapraszamy serdecznie dzisiaj w niedzielę na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz spotkanie Kręgu Biblijnego.

W niedzielę 13 III ok 18.45, po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie na plebanii Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane dla poszkodowanych z powodu wojny na Ukrainie. Nasza parafia złożyła na ten cel 8700zł. Pieniądze zostały przesłane na Caritas Polska.

Trwają prace remontowe w naszej parafii. Po cyklinowaniu podłogi i zamontowaniu rolet w poniedziałek zakończony zostanie generalny remont pokoju gościnnego. W tym tygodniu zostały zamontowane meble w kuchni dla dwóch mieszkań socjalnych. Trwają prace remontowe w drugim mieszkaniu. Więcej możemy zobaczyć na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na Księgę Fundacji. Ofiary można składać tradycyjnie do urny lub na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526  Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.