1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Damian Wąsek wykładowca Uniwersytetu św. Jana Pawła II w Krakowie. Serdecznie zachęcamy do udziału. Plan rekolekcji wraz z propozycjami tematów znajduje się w naszej gazetce i na stronie internetowej parafii. W środę na Mszach Świętych składka przeznaczona jest dla rekolekcjonisty.

2. W niedziele i święta z racji ograniczeń epidemicznych będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 11.00. Przypominamy także, że wieczorem w sobotę o 18.00 Msza Święta jest sprawowana z formularza niedzieli.

3. Tradycyjne Gorzkie Żale w niedzielę o 15.45 a Droga Krzyżowa we wtorek o 17.15 oraz w piątek o 17.30. W środę 10.III od 10.00 odwiedziny chorych zgłoszonych w zakrystii.

4. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Zachęcamy także do udziału w rekolekcjach internetowych dostępnych
na stronie diecezji.

6. Został zakończony II etap remontu plebani obejmujący kancelarię, korytarz wejściowy i klatkę schodową. Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom Księgi Fundacji. Bez waszej ofiarności byłoby to wszystko niemożliwe. Serdecznie dziękuję panu Adamowi Gachowi za wiele tygodni solidnej i ciężkiej pracy, dziękuję panu Adamowi Sowie za pracę i bardzo dobrą koordynację remontu, panom Jerzemu i Jakubowi Pająkowi, panu Krzysztofowi Rysiowi oraz Krzysztofowi Harmacie i Marcinowi Ryszce. Całkowity koszt tego remontu wyniósł 37.500zł z czego 4500zł zostało pokryte z kasy parafii a reszta z Księgi Fundacji. W tym momencie w kasie Fundacji mamy 17500zł. Przed nami jednak poważne wydatki a wśród nich: koszt remontu w kościele toalet, korytarza i sali, czyli 45.000 plus nowe grzejniki i parapety oraz konieczność zakupu węgla (ok 15.000).

7. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na Księgę Fundacji. Tradycyjnie
do urny albo przelewem na konto 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526.

8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki w kościele. To wyraz naszej miłości i szacunku wobec innych.