NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – PALMOWA 02 IV
godz. 8.00: †† Helena i Wawrzyniec Korczyk z synową Heleną
godz. 10.00: †† Julia i Stanisław Kołodziej z synami: Józefem i Adamem
godz. 12.00: †† Weronika, Jan i Gustaw Wilczak
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: †† Helena i Jan Krzemień
WIELKI PONIEDZIAŁEK 03 IV
godz. 7.00: † Krystyna Turowska – od córki Edyty z dziećmi
godz. 18.00: †† Anna Podbiał w 14 rocznicę śmierci z mężem Józefem
WIELKI WTOREK 04 IV
godz. 7.00: † Stanisława Kasperczyk – od córki z mężem
godz. 18.00: †† Maria i Władysława Grzybek – od córki Jadwigi z rodziną
WIELKA ŚRODA 05 IV
godz. 7.00: †† Stanisława i Franciszek Dziubek – od Wiesławy i Jana Nagi
godz. 18.00: †† Irena Pietrańska oraz Maria i Piotr Maliccy
ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE
WIELKI CZWARTEK 06 IV – dzień ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa
godz. 18.00: W intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii – od Róż Różańcowych
godz. 18.00: W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii – od Róż Różańcowych
godz. 18.00: † Alina Górniok-Naglik – od męża Jakuba i syna Marka
WIELKI PIĄTEK 07 IV – dzień śmierci Jezusa Chrystusa
W tym dniu Kościół od wieków nie sprawuje Najświętszej Eucharystii.
Adoracja Pana Jezusa w Ołtarzu Adoracji „Ciemnicy” od godz. 8.00 – 18.00
godz. 18.00: Liturgia na cześć Męki Pańskiej
Adoracja Pana Jezusa w Ołtarzu Adoracji „Grobie Pańskim” do godz. 22.00
WIELKA SOBOTA 08 IV – dzień ciszy i oczekiwania
Adoracja Pana Jezusa w Ołtarzu Adoracji „Grobie Pańskim” 8.00 do 18.45 Świecenie pokarmów w kościele: 9.00; 10.00; 11.00; 12.00; 15.00
Święcenie pokarmów w Pławach pod altaną: 10.00
Na wieczorną Liturgię Wigilii Paschalnej przynosimy świece oraz gromadzimy się przed kościołem
godz. 19.00: Liturgia Wigilii Paschalnej z procesja rezurekcyjną
godz. 19.00: † Kazimiera Byrgiel w 2 rocznicę śmierci – od męża Mariana i syna Mariusza z rodziną
godz. 19.00: † Krzysztof Gryzełko – od rodzin: Myśliwiec, Tobiasz i Nikliborc
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 09 IV
godz. 8.00: †† Janina i Wincenty Kufrej
godz. 10.00: † Waldemar Bartz
godz. 12.00: † Adam Kołodziej – od syna Macieja z rodziną
godz. 18.00: †† Genowefa Grabowska oraz Stefan Dżambas
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 10 IV
godz. 8.00: †† Aleksandra i Mikołaj Bibrzycki z dziadkami
godz. 10.00: † Wojciech Drżał
godz. 12.00: †† Maria i Marian Krawczyk z synem Bogdanem i zięciem Józefem
godz. 18.00: †† Cecylia i Emil Szymeczko