II NIEDZIELA ADWENTU 04 XII
godz. 8.00: † Barbara Gworek
godz. 10.00: †† Jan oraz Józef Waliczek
godz. 12.00: †† Elżbieta i Antoni Sitko oraz Józef Wadowski z rodzicami
godz. 18.00: † Konrad Lotawiec
PONIEDZIAŁEK 05 XII
godz. 7.00: † Jerzy Kojder – od sąsiadów: Setkowicz oraz Piętka
godz. 18.00: † Stefan Czerwik w 30 rocznicę śmierci z żoną, dziećmi, zięciami i wnukiem
WTOREK 06 XII – wspomnienie św. Mikołaja
godz. 7.00: † Mikołaj Bibrzycki z siostrą Aleksandrą
godz. 18.00: † Edward Kolasa
ŚRODA 07 XII – wspomnienie św. Ambrożego
godz. 7.00: † Rozalia Księżarczyk – od prawnuczki Amelii
godz. 18.00: † Jan Pezdek – od chrześnicy Katarzyny
CZWARTEK 08 XII – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00: † Maria Byrska – od wnuka Michała z rodziną
godz. 18.00: † Cecylia Czarnik w 2 rocznicę śmierci z mężem Janem
PIĄTEK 09 XII
godz. 7.00: † Władysław Podbiał – od rodziny Stasiuków
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Ludwik Lichorobiec – od Dyrekcji i współpracowników córki Iwony z Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzeszczach
† Wojciech Drżał – od Katarzyny i Leszka Palus
† Stanisława Bednarczyk – od rodziny Kurek
† Maria Szymańska – od rodziny Czarnik z Oświęcimia
† Marian Matusz – od Kazimiery Heród z rodziną
† Kazimiera Komendera – od rodziny Korczyk
† Ewa Sztafińska – od wnuka Witolda z rodziną
† Scholastyka Rembiesa – od Agaty i Marcina Kulka
† Helena Bartel – od Tadeusza Czarnik z rodziną z Bielan
† Renata Inglot – od rodziny Weseckich
† Roman Czarnik – od rodziny Piotrowskich
† Edward Rembiesa – od rodzin: Szymańskich i Szałowicz z ul. Wiślanej
† Adrian Pędrys – od Zarządu i Pracowników firmy „Budrem”
† Jan Rozmus – od Gminnego Koła Sołtysów
† Grzegorz Starzec – od kolegów syna Wojciecha
† Stanisława Pezdek – od rodzin: Małysiak i Księżarczyk
† Stanisław Borowski – od Grażyny i Stanisława Kubisty
† Jan Parysz – od rodziny Bachan
† Sylwester Waliczek – od wnuka Tomasza i wnuczek Patrycji i Agnieszki z rodzinami
† Paweł Jedynowicz – od rodzin Gałgan i Płonka
† Leszek Zieliński – od rodziny Lichota
† Krystyna Graca w 7 rocznicę śmierci z rodzicami – od siostry Jadwigi
† Maria i Józef Chylaszek w rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami
† Bronisława i Jan Toporkiewicz – od córki z rodziną
† Konrad Krzemień – od rodzin: Baruś i Nagi
SOBOTA 10 XII
godz. 7.00: † Zofia Krzemień – od koleżanek ze SP nr. 2 w Oświęcimiu
godz. 18.00: †† Władysław Baran w 2 rocznicę śmierci z rodzicami
III NIEDZIELA ADWENTU 11 XII
godz. 8.00: †† Sylwia i Jan Paszek z synem Janem
godz. 10.00: † Rozalia Waliczek w 3 rocznicę śmierci
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty i Zbigniewa z ok. 40 r. ślubu – od dzieci
godz. 18.00: † Rozalia Księżarczyk w 1 rocznicę śmierci – od córki