II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 05 III
godz. 8.00: †† Stefania i Wincenty Ziajka
godz. 10.00: †† Józef Waliczek w 21 rocznicę śmierci z rodzicami
godz. 12.00: †† Marian Krawczyk w 4 rocznicę śmierci z żoną Marią
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: † Erwin Rembiesa – od córki Renaty z rodziną
PONIEDZIAŁEK 06 III
godz. 7.00: †† Helena, Józef, Adam Ryszka
godz. 18.00: † Kazimierz Pędrys z rodzicami i teściami
WTOREK 07 III
godz. 7.00: † Maria Muranowicz – od rodziny Sikora
godz. 18.00: † Mieczysław Grabowski – od Renaty Krajewskiej z mężem oraz Bartłomieja i Elżbiety z rodziną
ŚRODA 08 III – wspomnienie św. Jana Bożego
godz. 7.00: † Antoni Mańczyk – od Iwony i Grzegorza Księżarczyk z rodziną
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince i Koła Gospodyń Wiejskich w Pławach oraz w intencji zmarłych członkiń – z okazji Dnia Kobiet
CZWARTEK 09 III – wspomnienie św. Franciszki Rzymianki
godz. 7.00: † Edward Jarnot – od sąsiada Miłkowskiego
godz. 18.00: † Roman Czarnik – od syna Pawła
PIĄTEK 10 III
godz. 7.00: †† Apolonia i Wacław Stramski
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Ludwik Lichorobiec – od Steni i Ewy Włodarczyk
† Wojciech Drżał – od rodziny Zakrzewskich
† Stanisława Bednarczyk – od kuzynki Zofii Pędrys z rodziną
† Marian Matusz – od rodziny Łukasik
† Helena Bartel – od rodziny Barzyckich z ul. Niwy
† Edward Jarnot – od siostrzenicy Moniki z rodziną
† Roman Czarnik – od swatowej Anny z Międzybrodzia
† Adrian Pędrys – od Wiesława Rembiesy z rodziną
† Jan Rozmus – od Wojciecha Jarosz z rodziną
† Stanisław Borowski – od Haliny i Andrzeja Karolus z rodzina
† Jan Parysz – od Lidii i Bogdana Parysz
† Sylwester Waliczek – od Zbigniewa Mędrysa z rodziną
† Maria Baranek – od rodziny Bytomskich oraz Stramków
† Krzysztof Gryzełko – od kuzynki Renaty Sternat z rodziną
† Marcin Fyderek – od sąsiadów z ul. Spacerowej
† Krystyna Głowacka – od Romana Podbiał z rodziną
† Ludwik Górka – od rodziny Krzemień z ul. Malinowej 6
† Józef Kolniak – od sąsiadki Bożeny Broniarskiej z rodziną
† Władysław Sowa – od Anny Podbiał z rodziną
† Eugenia Gałgan – od koleżanek z Róży Różańcowej św. Jana Pawła II
† Adam Nagi – od Wojciecha Jarosz z rodziną
† Ludwika Rogalska – od rodziny Matusz
† Bogumiła Sikora – od Róży Różańcowej Miłosierdzia Bożego
† Jolanta Kasperczyk i Stefania Kasperczyk – od rodziny Wójcik
† Czesław Mochoń
SOBOTA 11 III
godz. 7.00: † Andrzej Muranowicz – od brata Henryka z żoną Danutą i brata Józefa
godz. 18.00: † Tadeusz Duda w 1 rocznicę śmierci
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 III
godz. 8.00: †† Julia i Antoni Czarnik
godz. 10.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa z okazji 25 rocznicy urodzin – od najbliższych
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimierza z okazji 70 rocznicy urodzin – od żony i córek z rodzinami