II NIEDZIELA ADWENTU 05 XII
godz. 8.00: †† Stefan Czerwik w 29 rocznicę śmierci z żoną, dziećmi i zięciami
godz. 10.00: †† Stanisława i Kazimierz Krzemień z synem Edwardem
godz. 12.00: †† Maria Krawczyk w 16 rocznicę śmierci z mężem Marianem
godz. 16.30: O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Homoncik z ok. 18 rocznicy urodzin
PONIEDZIAŁEK 06 XII – wspomnienie św. Mikołaja
godz. 7.00: †† Mikołaj i Aleksandra
godz. 18.00: †† Bronisława i Jan Toporkiewicz
WTOREK 07 XII – wspomnienie św. Ambrożego
godz. 7.00: † Rozalia Księżarczyk – od córki Krystyny
godz. 18.00: †† Zofia Olejarz w 20 r. śm. z mężem Józefem – od córki Grażyny z rodziną
ŚRODA 08 XII – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00: † Cecylia Czarnik w 1 rocznicę śmierci
godz. 18.00: †† Krystyna Graca w 6 rocznicę śmierci z rodzicami
CZWARTEK 09 XII
godz. 7.00: † Maria Byrska – od męża
godz. 18.00: † Władysław Baran w 1 rocznicę śmierci
PIĄTEK 10 XII
godz. 7.00: † Józef Hodur – od Marii Kopiasz
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Jan Paszek – od Janiny Przybyła z rodziną
† Janina Balon – od Moniki Świtilnik z rodziną
† Andrzej Zając – od kolegów z Działu Inwestycji i Przygotowania Produkcji
† Stanisław Waliczek – od sąsiadów Nagi z ul. Wierzbowej
† Anna Krzemień – od rodziny Skamaj i Katarzyny Kopaczewskiej
† Kazimierz Krzemień – od Marty, Agnieszki, Moniki, Marioli i Agnieszki
† Anna Zielińska – od Krystyny Rafałowskiej
† Włodzimierz Kała – od rodziny Szczerbowskich i Buczków
† Anna Tabaka – od Wiesławy i Jana Nagi
† Jerzy Kojder – od Romana Podbiał z rodziną
† Maria Szymańska – od rodziny Łatków
† Jadwiga Nachajska – od syna Mirosława z rodziną
† Rozalia Księżarczyk – od wnuka Jakuba Księżarczyk
† Maria Byrska – od rodzin: Baranek i Tobiasz
† Władysław Podbiał – od brata Mariana z rodziną
SOBOTA 11 XII – wspomnienie św. Damazego
godz. 7.00: † Jerzy Kojder – od żony i syna
godz. 18.00: W intencji Tomasza Paluch z ok. urodzin i imienin o Boże błogosławieństwo
III NIEDZIELA ADWENTU 12 XII
godz. 8.00: †† Sylwia i Jan Paszek z synem Janem
godz. 10.00: †† Józef oraz Jan Waliczek
godz. 12.00: Dziękczynno–błagalna w intencji Jadwigi i całej rodziny
godz. 16.30: † Eugeniusz Majkut