I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 06 II
godz. 8.00: †† Władysława i Józef Waliczek z rodzicami
godz. 10.00: †† Stefania i Wincenty Ziajka
godz. 12.00: †† Helena i Józef Ryszka – od córki Ewy
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Emilii z okazji 2 rocznicy urodzin
PONIEDZIAŁEK 07 III
godz. 7.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny
godz. 18.00: † Mateusz Bibrzycki – od narzeczonej Pauliny z rodziną z Bielska Białej
WTOREK 08 III
godz. 7.00: † Roman Rydzoń – od mieszkańców ul. Wierzbowej
godz. 18.00: W intencji żyjących i zmarłych członkiń KGW w Brzezince i w Pławach z okazji Dnia Kobiet
ŚRODA 09 III
godz. 7.00: † Aleksandra Strycharska – od sąsiadów Danuty i Andrzeja Ryszka
godz. 18.00: † Wojciech Drżał – od kolegów z firmy Mostostalex
CZWARTEK 10 III
godz. 7.00: † Rozalia Forystek – od Andrzeja i Grzegorza Waliczek
godz. 18.00: † Apolonia Stramska w 6 rocznicę śmierci
PIĄTEK 11 III
godz. 7.00: † Stanisław Waliczek – od siostry Janiny Dziędziel z córką
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stefania Mańka – od Urszuli i Henryka Widzyk
† Rozalia Baran – od rodziny Rydzów
† Izabela Krzemień – od rodziny Nagi
† Janina Gretka – od Anny i Dariusza Bartula z rodziną
† Jan Paszek – od Henryka Sosnowskiego z rodziną
† Józef Nowak – od siostry Eugenii
† Anna Krzemień – od Łukasza i Sabiny Skiernik z dziećmi
† Kazimierz Krzemień – od rodziny Szewczuk
† Maria Szymańska – od Henryka Katańskiego
† Jadwiga Nachajska – od rodzin: Sękowskich i Skiernik
† Rozalia Księżarczyk – od rodziny Szałowicz
† Maria Byrska – od Karola i Sabiny Więsek
† Władysław Podbiał – od Mirosławy i Stanisława Kołodziej z rodziną
† Zofia Krzemień – od sąsiadów: Bartz i Pezdek
† Dorota Gaweł – od Marioli i Jerzego Stwora
† Władysław Łatka – od rodzin: Drzewieckich i Waliczków
† Karol Dołczyk – od rodziny Więcków
† Zbigniew Jończy – od cioci Małgorzaty i kuzynki Joanny z rodziną
† Tadeusz Stasiowski – od siostrzenicy Marioli z rodziną
† Bożena Jasińska – od rodziny Zawada
† Marian Matusz – od Janiny Piecha z rodziną
† Kazimiera Komendera – od Anny Jasińskiej
† Tadeusz Rozmus – od rodziny Tyran
† Mateusz Bibrzycki – od mamy i Tomasza
SOBOTA 12 III
godz. 7.00: † Jan Jakubowski – od rodziny Polańskich
godz. 18.00: †† Zofia Gwóźdź w 17 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem – od córki z rodziną
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 II
godz. 8.00: W intencji papieża Franciszka z okazji rocznicy wyboru – od Róż Różańcowych
godz. 10.00: † Józef Waliczek w 20 rocznicę śmierci
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: †† Jan Tobiasz z rodzicami i teściami