VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11 II 

godz. 8.00: †† Helena i Józef Adamiec z synem Bogusławem

godz. 10.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny Nagi z okazji 93 rocznicy urodzin

godz. 12.00: † Grzegorz Starzec – od chrzestnej Heleny z rodziną

godz. 18.00: † Kazimiera Komendera – od męża z rodziną

PONIEDZIAŁEK 12 II

godz. 6.30: † Stanisław Waliczek – od Danuty oraz Macieja i Renaty Wanat

godz. 18.00: † Stanisław Bednarczyk

WTOREK  13 II

godz. 6.30: † Andrzej Inglot w 4 rocznicę śmierci – od córki Marty z rodziną

godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jolanty z okazji 50 rocznicy urodzin

ŚRODA 14 II – Popielec

godz. 6.30: † Stanisław Borowski – od Wiesławy i Jana Nagi

godz. 8.00: † Paweł Jedynowicz – od rodziny Rydzoń

godz. 18.00: †† Zofia i Walenty Parysz

godz. 19.00: † Sylwester Waliczek – od rodzin: Bies i Ponikiewscy

CZWARTEK 15 II

godz. 6.30: † Jan Parysz – od Ewy i Stanisława Grzybek z rodziną

godz. 18.00: † Marek Kopiasz – od bratowej Marii Kopiasz

PIĄTEK 16 II

godz. 6.30: † Marcin Fyderek – od siostry Barbary z rodziną

godz. 17.30: Droga Krzyżowa

godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża

† Kazimiera Komendera – od siostrzenicy Izabeli z rodziną

† Ludwik Górka – od Anny Ganobis z rodziną

† Bogusława Gryzełko – od Anny, Tomasza i Kacpra Kołodziej

† Roman Korczyk – od siostry Kazimiery z rodziną

† Marek Waliczek – od Moniki i Grzegorza Rogala z rodziną

† Zofia Buczek – od Joanny i Grzegorza Szymańskich

† Edward Nagi – od Anny i Ryszarda Drobisz z rodziną

† Stanisława Komendera – od Teresy Broda

† Zdzisława Rams – od sołtysa Andrzeja Ryszki wraz z całą społecznością Brzezinki 

† Edward Korczyk – od Heleny Korzeniowskiej i rodziny Baranieckich

† Kazimierz Szczerbowski – od Lucyny i Krzysztofa Skrzypiec

† Marian Połeć – od rodziny Watychowicz

† Jadwiga Czarnik – od rodziny Więcków

† Kazimierz Staszewski – od bratowej Apoloni Staszewskiej

† Aniela Kołodziej – od rodziny Pędrysów z ul. Malinowej

† Stanisława Sawicka – od Justyny Kotlarz z rodziną

† Zbigniew Dorożyński – od Katarzyny Wiktorek z rodziną

† Józef Polański – od rodziny Zacharko

† Stanisława Rąba – od wnuczki Kariny

† Sylwester Waliczek – od chrześnicy Stanisławy z rodziną

† Stanisław Saternus – od rodziny Pędrysów z ul. Malinowej

† Józef Hupert – od siostry Józefy Żak

† Krzysztof Ryś – od Urszuli i Jana Klekot z rodziną

† Anna Pająk – od proboszcza z Brzezinki i Rady Parafialnej

† Krystyna Czarnik – od Jadwigi i Klemensa Krzemień

SOBOTA  17 II

godz. 6.30: † Tadeusz Starzec w 7 rocznicę śmierci

godz. 18.00: † Jan Kopiasz w 9 rocznicę śmierci

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 II 

godz. 8.00: † Elżbieta Zima w 6 rocznicę śmierci

godz. 10.00: †† Anna i Grzegorz Lubiński

godz. 12.00: †† Zofia i Ignacy Siutka

godz. 17.15: Gorzkie żale

godz. 18.00: † Tadeusz Rozmus w 2 rocznicę śmierci