XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 IX

godz. 8.00: † Rozalia Forystek w 1 rocznicę śmierci

godz. 10.00: † Czesław Żurawski

godz. 12.00: † Ewa Sztafińska – od mieszkańców z ul. Piwnicznej

godz. 18.00: † Edward Rembiesa – od żony Elżbiety

PONIEDZIAŁEK  12 IX – Najświętszego Imienia Maryi

godz. 7.00: † Maria Muranowicz – od córki Zofii z mężem

godz. 18.00: † Jarosław Kułas – od koleżanek i kolegów córki Patrycji z firmy Darymex

WTOREK  13 IX – wspomnienie św. Jana Chryzostoma

godz. 7.00: †† Stefania i Władysław z córką Jadwigą i wnukiem Markiem

godz. 18.00: † Stanisław Waliczek w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA 14 IX – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

godz. 7.00: † Maria Polaczek – od Jadwigi i Klemensa Krzemień z rodziną

godz. 18.00: † Dariusz Śreniawski – od rodziny Musielak

CZWARTEK 15 IX – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

godz. 7.00: † Antoni Mańczyk – od córki i syna z rodzinami

godz. 18.00: †† Józefa i Konstanty Radwan

PIĄTEK 16 IX – wspomnienie śś. Korneliusza i Cypriana

godz. 7.00: † Aleksandra Strycharska – od Edwarda Strycharskiego

godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża

† Roman Zajas – od najbliższych sąsiadów z Babic

† Kazimiera Byrgiel – od Beaty i Stanisława z rodziną

† Janina Balon – od Jerzego i Kazimiery Sołtysik

† Mateusz Waliczek – od Agnieszki i Sławomira Starzychowicz z rodziną

† Andrzej Zając – od kolegów z pracy z oddziału GG 2

† Ludwik Lichorobiec – od Celinki z dziećmi

† Wojciech Drżał – od kuzynów: Kamila i Michała

† Stanisław Waliczek – od chrześnicy Bogumiły

† Anna Krzemień – od rodziny Micor

† Stanisława Bednarczyk – od koleżanek z firmy Plantpol

† Kazimierz Krzemień – od rodziny Michalaków

† Anna Zielińska – od Gabrieli z rodziną

† Marian Matusz – od Moniki i Rafała Szymocha

† Ewa Sztafińska – od Aliny i Jacka Fedko z rodziną

† Scholastyka Rembiesa – od Jolanty Jędras z rodziną

† Jarosław Kułas – od teściowej Anny

† Helena Bartel – od rodziny Młodzik

† Edward Jarnot – od rodziny Hodur i Winiarskich

† Mieczysław Grabowski – od sąsiadów z ul. Czernichowskiej

† Renata Inglot – od wnuczki Izabeli z rodziną

† Mieczysław Barbach – od żony Zofii i syna Marcina

† Zofia Kułas – od Anny, Haliny i Elżbiety

† Roman Czarnik – od Andrzeja i Heleny Forystek z rodziną

† Edward Rembiesa – od Ireny i Franciszka Krzemień

† Włodzimierz Gwóźdź w 18 rocznicę śmierci – od siostry z rodziną

SOBOTA  17 IX – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

godz. 7.00: † Wojciech Drżał – od Jana Bibrzyckiego z rodziną

godz. 18.00: † Stanisław Baranek

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 IX

godz. 8.00: †† Henryk Kałużny oraz Franciszek i Karolina Dolina

godz. 10.00: †† Józefa i Karol Baraniak

godz. 12.00: † Janusz Krzemień

godz. 18.00: †† Genowefa Sommer oraz Jadwiga Didyk