XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 VIII
godz. 8.00: † Tadeusz Rozmus – od Koła Gospodyń Wiejskich w Harmężach
godz. 10.00: †† Maria i Jan Waliczek z synem Janem
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
PONIEDZIAŁEK 15 VIII – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 8.00: †† Maria i Jan Waliczek z synem Janem
godz. 10.00: † Stanisława Bednarczyk – od Wspólnoty Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu
godz. 12.00: † Helena Bartel – od córki Zdzisławy z mężem
WTOREK 16 VIII
godz. 7.00: † Antoni Mańczyk – od Ireny i Jana Bibrzyckich z rodziną
ŚRODA 17 VIII – wspomnienie św. Jacka
godz. 18.00: † Dariusz Śreniawski – od cioci Krystyny z rodziną
CZWARTEK 18 VIII
godz. 7.00: † Maria Polaczek – od Magdaleny Koszała z rodziną
PIĄTEK 19 VIII
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Rozalia Baran – od rodziny Jedlińskich
† Roman Zajas – od Jana i Małgorzaty Żak z Babic
† Kazimiera Byrgiel – od Jerzego Kuzia z rodziną
† Janina Balon – od Stanisława i Władysławy Kubica z dziećmi
† Franciszka Bartel – od Izabeli i Wiesława Nowak z rodziną
† Mateusz Waliczek – od Stanisławy Kręcichwost ze Złatnej
† Andrzej Zając – od kolegów z dozoru oddział G I
† Ludwik Lichorobiec – od Sławomira Lichorobiec z rodziną
† Roman Rydzoń – od mieszkańców z ul. Wierzbowej
† Aleksandra Strycharska – od Doroty i Adama Sommer
† Wojciech Drżał – od Elżbiety Kieparda
† Rozalia Forystek – od rodziny Ryszków z Grodziska
† Stanisław Waliczek – od Anny Ryszka z rodziną
† Anna Krzemień – od Eugenii Bartel z rodziną
† Stanisława Bednarczyk – od Jana i Zofii Jarnot
† Marian Matusz – od współpracowników Mostostal Oświęcim
† Kazimiera Komendera – od Katarzyny Kempka z rodziną i rodziny Szczepaniak
† Tomasz Kołodziej – od Jacka Wójcik z córkami
† Ewa Sztafińska – od rodzin: Sikora i Dubiel
† Tadeusz Stachura – od Aleksandry Tkaczyk
† Scholastyka Rembiesa – od Ireny i Andrzeja Sznurowskich z Babic
† Jarosław Kułas – od Kazimiery Matusz z rodziną
† Antoni Mańczyk – od Kazimierza Rydzoń z rodziną
† Helena Bartel – od prawnuczki Eweliny z rodziną
† Edward Jarnot – od Krystyny i Andrzeja Wiechaj
SOBOTA 20 VIII – wspomnienie św. Bernarda
godz. 7.00: † Bożena Jasińska – od mamy Ireny
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 VIII
godz. 8.00: †† Wiesław Mrozik w 13 rocznicę śmierci z rodzicami
godz. 10.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Katarzyny i Dariusza z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa
godz. 12.00: † Marian Krzemień