21.06.2020r.  XII NIEDZIELA ZWYKŁA  

godz. 8.00  ++ Zofia i Józef Baran

godz. 10.00   ++ Julia i Józef Nowak

godz. 12.00  + Stanisław Gretka w 2 rocznicę śmierci

godz. 16.30  Msza święta z okazji rocznicy chrztu świętego i urodzin

22.06.2020r.  PONIEDZIAŁEK

godz. 7.00 + Zofia Rydzoń – od rodziny Byrskich

godz. 18.30 + Jan Paszek – od rodzin: Fuks i Cebula

23.06.2020r.  WTOREK

godz. 7.00 + Damian Mika – od współpracowników mamy z firmy VIA 4

godz. 18.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia z okazji urodzin

24.06.2020r.  ŚRODA – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

godz. 7.00  Dziękczynna Bożej Opatrzności za uratowania zdrowia i życia z prośbą o dalszą opiekę

godz. 18.30  ++ Jan i Ludwina

25.06.2020r.  CZWARTEK

godz. 7.00  W intencji Jakuba z okazji 18 urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha świętego w dorosłym życiu i opiekę Matki Bożej.

godz. 18.30  ++ Emilia i Władysław Piętka

26.06.2020r.  PIĄTEK – św. Zygmunta Gorazdowskiego

godz. 7.00  + Damian Mika – od współpracowników mamy z firmy VIA 4

godz. 18.30   Nowenna do św. Edyty Stein:

+ Zygmunt Siembida – od Katarzyny Kudzia z rodziną

+ Józef Nagi – od rodzin: Tobiasz i Goc

+ Rozalia Waliczek – od Piotra i Iwony Szczygieł

+ Adam Pędrys – od rodziny Krasów

+ Andrzej Jarosz – od Joanny i Marka Bełch z rodziną

+ Eufemia Naga – od rodziny Baranek

+ Andrzej Inglot – od rodzin: Barzyckich, Jaworskich, Koszała, Lichota i Starzychowicz

+ Jan Paszek – od chrześniaka Tomasza

+ Aleksandra Myrdko – od Dyrekcji MOPS w Oświęcimiu

+ Maria Fyderek –  od koleżanki Gieni

+ Zofia Rydzoń – od Anny i Rafała Fabia z rodziną

+ Łucja Repeta – od prawnuka Pawła Czerwik

+ Julia i Stefan Gierałtowicz w rocznicę śmierci  

+ Janina, Piotr i Emil Lichorobiec

!!! UWAGA ZMIANA GODZIN MSZY ŚWIĘTEJ !!!
porządek wakacyjny

27.06.2020r.  SOBOTA – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego

godz. 7.00  + Władysław Miłkoś

28.06.2020r.  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  

godz. 8.00   ++ Maria, Henryk, Jacek Nachajski

godz. 10.00  ++ Stanisława i Tadeusz Czarnik; Aniela i Stanisław Gryzik

godz. 12.00   + Małgorzata Grygierczyk