VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 V
godz. 8.00: †† Jan Tyrna z rodzicami i rodzeństwem
godz. 8.45: Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity (przynosimy dwie róże)
godz. 10.00: †† Stanisława i Tadeusz Czarnik oraz Aniela i Stanisław Gryzik
godz. 12.00: †† Maria i Mieczysław Nagi
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Julii z okazji 22 rocznicy urodzin
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Jan i Zofia Kulka
PONIEDZIAŁEK 23 V
godz. 7.00: † Maria Szymańska – od syna Grzegorza z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Władysław Miłkoś – od córki z rodziną
WTOREK 24 V – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
godz. 7.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jasia z okazji 4 rocznicy urodzin
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Wiesław Miłkowski w rocznicę śmierci
godz. 18.00: Czuwanie w Sanktuarium NMP Wspomożycielki Wiernych w Oświęcimiu pod przewodnictwem naszej parafii
ŚRODA 25 V
godz. 7.00: † Józef Hodur – od Justyny Łatka z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Ludwik Lichorobiec w 1 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
CZWARTEK 26 V
godz. 7.00: †† Stanisława i Marian Nyderek oraz Bogdana i Franciszek Bibrzyccy
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Helena Ledwoń z rodzicami i synem Tadeuszem
PIĄTEK 27 V
godz. 7.00: † Dorota Gaweł – od wnuczki Patrycji z narzeczonym
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Józef Kosowski – od Jarosława Kułas z córkami
† Rozalia Baran – od Stanisława i Andrzeja Paszek z rodzinami
† Izabela Krzemień – od sąsiadów Podbiał i Czech
† Halina Wanat – od współpracowników córki Teresy ze szkoły OZNS Oświęcim
† Aniela Księżarczyk – od Heleny Naga z rodziną
† Józef Nowak – od Koła Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej
† Maria Szymańska – od rodziny Naras z ul. Brzozowej
† Rozalia Księżarczyk – od rodziny Sikorów
† Maria Byrska – od Haliny Kumala i Haliny Gaweł z rodzinami
† Władysław Podbiał – od szwagra Jana Bratek z żoną
† Zofia Krzemień – od Iwony i Marka Szerlągów
† Zbigniew Jończy – od Agaty i Zbigniewa Kciuk
† Bożena Jasińska – od rodziny Bogniarskich
† Marian Matusz – od rodziny Waliczków i Drzewieckich
† Kazimiera Komendera – od dozoru oddziału mechanicznego KWK Piast
† Tadeusz Rozmus – od Anny Jurczyk z rodziną
† Mateusz Bibrzycki – od Anny i Włodzimierza Złockich
† Tadeusz Abramowski – od rodziny Frączków i Zająców
† Tomasz Kołodziej – od kuzyna Jacka Wawro z rodziną
† Ewa Sztafińska – od znajomej
† Barbara Jankowska – od sąsiadów Podbiał
† Tadeusz Stachura – od rodziny Kucharczyk i Walaszek
† Scholastyka Rembiesa – od Zofii z rodziną
† Marian Klimkowicz w 13 rocznicę śmierci – od rodziny
† Bronisława i Jan Toporkiewicz
SOBOTA 28 V
godz. 7.00: † Władysław Łatka – od syna Mieczysława z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Joanna Wójcik w 12 rocznicę śmierci oraz Zofia i Edward Przystał
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 29 V – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
godz. 8.00: †† Stefania i Stanisław Sikora
godz. 8.00: †† Ewa i Stanisław Gawron z rodzicami i z synową Urszulą
godz. 10.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sylwestra Waliczka w 100 rocznicę urodzin
godz. 12.00: † Dawid Cichoń w 10 rocznicę śmierci – od rodziców i siostry z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Eugeniusz z rodzicami: Janiną i Włodzimierzem