XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 X
godz. 8.00: W intencji misjonarzy z okazji dnia misyjnego, a szczególnie w intencji o. Mariana – od Róż Różańcowych
godz. 10.00: † Anna Pachut – od siostry
godz. 12.00: † Lidia Krzemień
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: †† Irena i Tadeusz Cichoń z wnukiem Dawidem – od syna Piotra z rodziną
PONIEDZIAŁEK 24 X
godz. 7.00: † Edward Rembiesa – od siostry
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: †† Aniela Pędrys w 40 r. śmierci oraz Władysław Kołodziej w 30 r. śmierci
WTOREK 25 X
godz. 7.00: † Jan Rozmus – od szwagra Adama z rodzicami
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: † Stanisław Pietrański w 10 rocznicę śmierci
ŚRODA 26 X
godz. 7.00: † Wojciech Drżał – od Anny i Mariana Januszyk
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: † Roman Czarnik – od syna Piotra z rodziną
CZWARTEK 27 X
godz. 7.00: † Stanisław Waliczek – od rodziny Jarosz
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: † Adrian Pędrys – od ciocitki Doroty z mężem
PIĄTEK 28 X – święto śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
godz. 7.00: † Anna Krzemień – od męża Kazimierza i córki Zofii
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Roman Zajas – od Bożeny i Edwarda Bałamuckich
† Kazimiera Byrgiel – od Haliny i Karola Paw z synem Ireneuszem
† Janina Balon – od brata Tadeusza z żoną
† Ludwik Lichorobiec – od Janiny i Aleksandra Moździerz z Szarwarku
† Aleksandra Strycharska – od Anny Łukasik
† Wojciech Drżał – od kuzyna Marcina Drżał z rodziną
† Stanisław Waliczek – od kolegów z pracy syna Andrzeja
† Stanisława Bednarczyk – od Stanisławy Krzemień z rodziną
† Maria Szymańska – od rodziny Grzybków
† Jadwiga Nachajska – od Dozoru i Współpracowników z oddziału GZL ZG Brzeszcze
† Scholastyka Rembiesa – od Moniki i Kacpra Bulik z mamą Bogusławą
† Helena Bartel – od sąsiadów Janeczek
† Mieczysław Grabowski – od Henryka Grzesło
† Renata Inglot – od rodzin: Barzyckich, Jaworskich, Koszała, Lichota i Starzychowicz
† Mieczysław Barbach – od rodziny Czarnik z ul. Szkolnej
† Zofia Kułas – od rodziny Leśniaków
† Roman Czarnik – od sąsiadów Radwanów z Harmęż
† Edward Rembiesa – od rodzin: Strasz, Surma i Saternus
† Adrian Pędrys – od ciotki Ewy z mężem
† Jan Rozmus – od rodzin: Ziajka, Mrozik i Paszek
† Grzegorz Starzec – od kuzyna Piotra z rodziną
† Stanisława Pezdek – od wnuków: Katarzyny, Michała, Sebastiana
† Józef Gryzik – od Ireny i Kazimierza Kołodziej
† Tadeusz Ledwoń z rodzicami – od rodziny
† Tadeusz Stasiowski – od mamy
SOBOTA 29 X
godz. 7.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i Władysława z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: †† Jadwiga i Rudolf Wadowscy
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 X
godz. 8.00: † Włodzimierz Pezdek – od siostrzenicy Katarzyny
godz. 10.00: † ks. kanonik Eugeniusz Najbor – od rodziny Borowskich
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Urszuli i Kazimierza z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa
godz. 17.15: Nabożeństwo różańcowe
godz. 18.00: † Jacek Łuczyk w 4 rocznicę śmierci – od żony