VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 II
godz. 8.00: †† Anna i Jan Skamaj
godz. 10.00: †† Józef Ciągała w rocznicę śmierci z rodzicami: Teklą i Franciszkiem
godz. 12.00: †† Anna Nagi w 18 rocznicę śmieci z mężem Alojzym i dziećmi
godz. 18.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Alicji i Roberta z synami
PONIEDZIAŁEK 28 II
godz. 7.00: † Janina Balon – od Koła Gospodyń Wiejskich w Harmężach
godz. 18.00: † Roman Więcek
WTOREK 01 III
godz. 7.00: † Franciszka Bartel – od siostry Władysławy z mężem
godz. 18.00: † Stanisława Waliczek w 13 rocznicę śmierci
ŚRODA 02 III – Popielec
godz. 7.00: † Mateusz Waliczek – od rodziny Komandera
godz. 8.00: † Maria Polaczek – od siostry Anny z rodziną
godz. 16.30: † Marian Krawczyk w 3 rocznicę śmierci
godz. 18.00: † Gertruda Krzemień w 11 rocznicę śmierci
godz. 19.00: † Tadeusz Rozmus – od żony z synami
CZWARTEK 03 III
godz. 7.00: † Edward Krzemień – od rodzin: Czarnik i Piwowarskich
godz. 18.00: † Stanisław Cholewa w 3 rocznicę śmierci
PIĄTEK 04 III – święto św. Kazimierza – pierwszy miesiąca
godz. 7.00: † Andrzej Zając – od mieszkańców ul. Zapłocie
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stefania Mańka – od Jana Obstarczyka z rodziną
† Janina Gretka – od Cecylii Janus oraz Barbary i Andrzeja Harmata
† Jan Paszek – od rodziny Obstarczyków i Bochaczyków
† Józef Nowak – od wnuczki Pauliny z rodziną
† Anna Krzemień – od Jolanty Tlałka
† Kazimierz Krzemień – od rodziny Micor
† Maria Szymańska – od Wiesławy i Jana Nagi
† Jadwiga Nachajska – od Ewy Koper z rodziną
† Rozalia Księżarczyk – od rodziny Hendzlików
† Maria Byrska – od Marii Siuda z rodziną
† Władysław Podbiał – od Władysławy i Jana Kasperek; Janiny i Jerzego Bartuś; Jadwigi i Andrzeja Szalonek; Rozalii Szalonek
† Zofia Krzemień – od rodzin: Koryciak i Kubiczek
† Dorota Gaweł – od Izabeli Sztuba z rodziną
† Władysław Łatka – od rodziny Rogalskich
† Karol Dołczyk – od Anny i Tomasza Kotlarczyk z dziećmi
† Zbigniew Jończy – od Beaty i Sławka z rodziną
† Tadeusz Stasiowski – od siostrzenicy Magdaleny z rodziną
† Bożena Jasińska – od rodziny Stręk z Sułkowic
† Marian Matusz – od przyjaciół córki Elżbiety
† Kazimiera Komendera – od Iwony i Dariusza Matlak
† Józef Kołodziej – od mamy
† Kazimierz Rydzoń
† Zofia Siutka – od Katarzyny i Sławomira Maciesza z rodziną
SOBOTA 05 III
godz. 7.00: † Ludwik Lichorobiec – od brata Krzysztofa z rodziną i siostry Stanisławy
godz. 18.00: † Kazimierz Pędrys z rodzicami i teściami
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 06 II
godz. 8.00: †† Władysława i Józef Waliczek z rodzicami
godz. 10.00: †† Stefania i Wincenty Ziajka
godz. 12.00: †† Helena i Józef Ryszka – od córki Ewy
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Emilii z okazji 2 rocznicy urodzin