IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27 II
godz. 8.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edwarda Korczyk z ok. 90 rocznicy urodzin
godz. 10.00: † Wiesław Buczyński w rocznicę śmierci
godz. 12.00: †† Maria i Ludwik Rydzoń
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: †† Józef Wojtaszek w 22 rocznicę śmierci oraz Maria, Marian i Bogdan Krawczyk
PONIEDZIAŁEK 28 III
godz. 7.00: † Karol Dołczyk – od żony Janiny
godz. 18.00: † Tadeusz Duda – od Katarzyny i Sebastiana
WTOREK 29 III
godz. 7.00: † Stefania Mańka – od sióstr Misjonarek Niepokalanej o. Kolbe z Harmęż
godz. 18.00: † Tadeusz Duda
ŚRODA 30 III
godz. 7.00: † Anastazja Klekot – od chrześniaka Jacka Ślusarczyka
godz. 18.00: † Józef Kołodziej w rocznicę śmierci
CZWARTEK 31 III
godz. 7.00: † Rozalia Baran – od Andrzeja Kała z rodziną
godz. 18.00: †† Stanisława i Marian Prygiel
PIĄTEK 01 IV – pierwszy miesiąca
godz. 7.00: † Izabela Krzemień
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Jan Paszek – od Edyty i Ryszarda Flasz
† Józef Nowak – od Maria Baranek i Stanisław Baranek
† Anna Krzemień – od Marka Michalaka z rodziną
† Kazimierz Krzemień – od Anety i Krzysztofa Pieczka z dziećmi
† Jerzy Kojder – od Juliana Szpili, Joanny Drabczyk z rodziną; Sławomira Szpili z rodziną
† Maria Szymańska – od rodziny Buczek
† Jadwiga Nachajska – od rodziny Korczyk
† Rozalia Księżarczyk – od rodzin: Taborskich i Łapuszek z Libiąża
† Maria Byrska – od koleżanek i kolegów męża Michała z Poczty Polskiej
† Władysław Podbiał – od rodzin: Jankowskich i Sikora
† Zofia Krzemień – od Łukasza i Sabiny Skiernik z dziećmi
† Władysław Łatka – od rodziny Buczek
† Karol Dołczyk – od Edwarda Pędrys z rodziną
† Zbigniew Jończy – od dyrektora i pracowników SP im. Jana Pawła II w Rajsku
† Tadeusz Stasiowski – od Doroty Malickiej
† Bożena Jasińska – od rodziny Wacławik
† Marian Matusz – od rodziny Łatków
† Kazimiera Komendera – od Jana Klekot z rodziną oraz Anny Sporysz z rodziną
† Tadeusz Rozmus – od sąsiadów Wójcików
† Mateusz Bibrzycki – od siostry Sandry i brata Marcela
† Anna Podbiał w 13 rocznicę śmierci z mężem Józefem oraz Władysław Szalonek
† Józef Kołodziej – od mamy
† Stanisław Chrzan – od rodziny Bachan
† Julia Rydzoń w 15 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem i synami
SOBOTA 02 IV
godz. 7.00: † Halina Wanat – od rodziny Opitek z Gorzowa
godz. 18.00: †† Zofia i Józef Koszała
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03 IV
godz. 8.00: †† Janina i Wincenty Kufrej
godz. 10.00: †† Helena i Franciszek Strzała z córką Barbarą oraz Julia Grabowska
godz. 12.00: † Cecylia Szymeczko w 4 rocznicę śmierci
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: † Czesław Mochoń