31.05.2020r. NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
godz. 8.00 W intencji członkiń z Róży Różańcowej św. ojca Pio
godz. 10.00 ++ Stanisław, Ewa i Urszula Gawron z rodzicami
godz. 12.00 W intencji Alicji z okazji 18 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary Ducha świętego w dorosłym życiu
godz. 16.30 + Dawid Cichoń w 8 rocznice śmierci – od rodziców i siostry z rodziną
01.06.2020r. PONIEDZIAŁEK – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA
godz. 7.00 + Maria Fyderek – od męża z synem Marcinem i córka Martą
godz. 18.30 ++ Władysław, Józefa, Mieczysław i Władysław Szczerbowscy
02.06.2020r. WTOREK
godz. 7.00 ++ Helena Bielas w 10 rocznicę śmierci z mężem Władysławem
godz. 18.30 + Aleksandra Bibrzycka – od rodziców Ireny i Jana
03.06.2020r. ŚRODA
godz. 7.00 + Jan Paszek – od rodziny Stańczyków, Korczyków, Sękowskich
godz. 18.30 ++ Jan i Bronisława Toporkiewicz
04.06.2020r. CZWARTEK – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
godz. 7.00 + Maria Fyderek – od rodziny Migasów
godz. 18.30 + Damian Mika – od chrzestnego Krzysztofa z rodziną
05.06.2020r. PIĄTEK
godz. 7.00 + Zygmunt Siembida – od kolegów z pracy Tomka „u Wróbla”
godz. 18.30 Nowenna do św. Edyty Stein:
+ Rozalia Waliczek – od sąsiadów: Barbary i Waldemara Balon
+ Adam Pędrys – od rodziny Musielaków
+ Andrzej Jarosz – od Iwony i Stefana Korzuń z dziećmi
+ Eufemia Naga – od rodziny Grodzickich
+ Zdzisław Bartel – od Mirosławy i Stanisława Kołodziej
+ Jan Paszek – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
+ Aleksandra Myrdko – od kuzynów: Józefa, Władysława i Ireny Kubisty z Broszkowic
+ Maria Fyderek – od rodzin: Gach i Pest
+ Maria Rydzoń
+ Damian Mika – od kuzyna Piotra z rodziną
+ Aniela i Józef Pędrys
06.06.2020r. SOBOTA
godz. 7.00 + Adam Pędrys – od Andrzeja i Bernadetty Czarnik z rodziną
godz. 18.30 ++ Elżbieta i Jan Smętek
07.06.2020r. NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
godz. 8.00 ++ Stefania i Antoni Wołek
godz. 10.00 + Kazimierz Rydzoń w 1 rocznicę śmierci
godz. 12.00 ++ Maria i Władysław Mrożek
godz. 16.30 Za Parafian