XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31 VII
godz. 8.00: †† Aleksandra Bibrzycka w 3 r. śmierci z baratem Mikołajem w 4 r. śmierci
godz. 10.00: †† Helena Czarnik w 2 r. śmierci oraz Jan Czarnik w 29 r. śmierci – od syna z rodziną
godz. 12.00: †† Bogumiła i Jan Koszała – od córek z rodzinami
PONIEDZIAŁEK 01 VIII – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego
godz. 18.00: † Władysław Podbiał – od syna Łukasza z żoną i wnukiem Kamilem
WTOREK 02 VIII
godz. 7.00: † Zofia Krzemień – od Anety Pieczka z rodziną
ŚRODA 03 VIII
godz. 18.00: † Tadeusz Cichy – od Małgorzaty i Marcina Kulesza z Pilzna
CZWARTEK 04 VIII – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
godz. 7.00: † Dorota Gaweł – od syna Andrzeja z rodziną
PIĄTEK 05 VIII – pierwszy miesiąca
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Rozalia Baran – od Józefa Joniec
† Krystyna Sagan – od Elżbiety Sagan z Grzegorzem
† Roman Zajas – od kuzyna Adama Kulig z rodziną
† Kazimiera Byrgiel – od Barbary i Jacka Smętek
† Janina Balon – od Doroty i Andrzeja Rochowiak z rodziną
† Franciszka Bartel – od Adeli Stasikowskiej z synem Tadeuszem
† Mateusz Waliczek – od Wojciecha i Marka Kuczyńskich
† Maria Polaczek – od Eugenii Gałgan
† Andrzej Zając – od Haliny i Wiesława Pędziwatr z rodziną
† Ludwik Lichorobiec – od Renaty i Ryszarda Wawro z dziećmi
† Roman Rydzoń – od rodziny Bachan
† Aleksandra Strycharska – od Zuzanny Strycharskiej-Szyjka z mężem Piotrem i dziećmi
† Wojciech Drżał – od Ewy i Adama Antosz
† Rozalia Forystek – od rodziny Rupików z Kęt
† Mateusz Bibrzycki – od sołtysa Andrzeja Ryszki wraz ze społecznością Brzezinki
† Tadeusz Abramowski – od Tomasza Kubas z rodzina z Laskowej
† Tomasz Kołodziej – od Wiesławy i Krzysztofa Kołodziej z rodziną
† Ewa Sztafińska – od Wojciecha Fedko i Darii Jędryczko
† Barbara Jankowska – od Justyny Kostrzewa
† Scholastyka Rembiesa – od pracowników Pogotowia Ratunkowego w Oświęcimiu
† Jarosław Kułas – od Władysława i Barbary Baruś; Agaty z rodzina i Magdy z rodziną
† Antoni Mańczyk – od rodzin: Kucharskich, Walaszków i Tarnowskich
† Helena Bartel – od wnuczki Doroty z rodziną
† Edward Jarnot – od kuzyna Romana Podbiał z rodziną
† Anna Janusik z synem Józefem – od rodziny
† Józef Kołodziej – od mamy
SOBOTA 06 VIII – święto Przemienienia Pańskiego
godz. 7.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wojciecha z okazji 40 rocznicy urodzin
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07 VIII
godz. 8.00: †† Karolina i Jan Kołodziej
godz. 10.00: † Adam Rydzoń
godz. 12.00: † Krzysztof Baranek w 2 rocznice śmierci