XXXI NIEDZIELA 31 X

godz. 8.00: †† Bronisława i Piotr Baruś

godz. 10.00: Klemens Baran w 30 rocznicę śmieci

godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii i Stanisława z okazji 60 rocznicy sakramentu małżeństwa

godz. 16.30: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Zbigniewa  z okazji 35 rocznicy sakramentu małżeństwa

PONIEDZIAŁEK 1 XI – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

godz. 8.00: W intencji zmarłych parafian z Brzezinki, Pław i Babic – od Róż Różańcowych

godz. 10.00: †† Jadwiga i Rudolf Wadowscy

godz. 12.00: †† Stefania Mańka w 1 rocznicę śmierci z mężem Marianem

godz. 14.00: Msza Święta na Cmentarzu Parafialnym i Komunalnym w Oświęcimiu – Za zmarłych parafian

WTOREK 2 XI – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godz. 7.00: † Anna Cieślar – od syna Marka z rodziną

godz. 10.00: † Kazimierz Krzemień – od bratowej Władysławy Krzemień z rodziną

godz. 14.00: Msza święta w byłym Obozie Zagłady przy Ścianie Śmierci

godz. 17.30: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 18.00: †† Józef Gałgan z rodzicami i teściami

ŚRODA 3 XI

godz. 7.00: † Roman Zajas – od kuzynki Zuzanny z mężem

17.30: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 18.00: †† Władysława i Stanisław Kulczyk

CZWARTEK 4 XI – wspomnienie św. Karola Boromeusza – pierwszy miesiąca

godz. 7.00: † Kazimiera Byrgiel – od córki Marty z synami: Michałem i Miłoszem

godz. 17.30: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 18.00: †† Jan i Karolina Hupert; Rozalia i Alojzy Walczyk; Józef Kołodziej

PIĄTEK 5 XI – pierwszy miesiąca

godz. 7.00: † Marian Nagi – od sąsiada Stanisława

godz. 17.30: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża

† Krzysztof Baranek – od Doroty i Piotra z Jaworza

† Jan Paszek – od Teresy i Marka Hendzlików

† Janina Balon – od sąsiadów Katarzyny i Michała Baran

† Andrzej Zając – od kolegów i koleżanek ze stacji Geofizyki ZG Brzeszcze

† Ludwik Lichorobiec – od Aleksandry Burzec

† Rozalia Forystek – od rodziny Całus

† Stanisław Waliczek – od Kazimierza i Józefy Tomaszek z rodziną

† Anna Krzemień – od rodziny Cieślak

† Julia Klich – od synowej z rodziną

† Stanisława Bednarczyk – od Małgorzaty i Jacka Tobiasz i córki z rodziną

† Kazimierz Krzemień – od Fryderyka Paweli z córkami

† Włodzimierz Kała – od Małgorzaty i Zbigniewa Krzemień

† Zofia Śpiewak – od kuzyna Władka z rodziną

† Aneta, Teresa, Henryk Tobiasz – od rodziny Tobiasz

† Władysław Kołodziej z synem Józefem i zmarli z rodziny – od Anieli

SOBOTA 6 XI

godz. 7.00: W intencji Katarzyny z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

godz. 17.30: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 18.00: †† Mieczysław Guzik; Konstanty Czarnik i zmarli z rodziny

XXXII NIEDZIELA 7 XI

godz. 8.00: †† W intencji zmarłych członkiń Róż Różańcowych – od Róż Różańcowych

godz. 10.00: †† Helena Rydzoń w 25 rocznicę śmierci z mężem Józefem

godz. 12.00: † Rozalia Baran – od wnuczki Katarzyny z mężem Michałem

godz. 16.00: Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami jednorazowymi

godz. 16.30: † Krzysztof Śreniawski w 1 rocznicę śmierci