8.12.2019r. UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P. – II NIEDZIELA ADWENTU
godz. 8.00 + Sylwia Paszek w 7 rocznicę śmierci
godz. 10.00 Msza święta chrzcielna
godz. 12.00 + Stanisława Krzemień w 1 rocznicę śmierci
godz. 16.30 ++ Zbigniew Kusio oraz Maria Tylkowska
9.12.2019r. PONIEDZIAŁEK
godz. 7.00 + Julianna Jaglarz – od Róży Miłosierdzia Bożego
godz. 18.00 + Czesław Kłys w 20 rocznicę śmierci z rodzicami
10.12.2019r. WTOREK
godz. 7.00 + Bogusław Gałka – od sąsiadów: Sebastiana Miłkowskiego z rodziną i Janiny Miłkowskiej z rodziną
godz. 18.00 + Irena Gerstberger – od sąsiadów z ul. Zapłocie
11.12.2019r. ŚRODA – św. Damazego
godz. 7.00 + Krystyna Koczur – od wnuczki Agnieszki z rodziną
godz. 18.00 + Irena Gerstberger – od Marii Szczerbowskiej z rodziną
12.12.2019r. CZWARTEK – N.M.P z Guadalupe
godz. 7.00 + Kazimierz Rydzoń – od Łukasza i Marty Rydzoń
godz. 18.00 Dziękczynno– błagalna w intencji Aleksandry
13.12.2019r. PIĄTEK – św. Łucji, męczennicy
godz. 7.00 + Dariusz Głowacki – od sąsiadów Kobiałków i Fyderków
godz. 18.00 Nowenna do św. Edyty Stein:
+ Marian Krawczyk – od Leokadii Wyszyńskiej i rodziny Maślińskich
+ Marian Krzemień – od Danuty i Tadeusza Babraj z rodziną
+ Kazimierz Rydzoń – od Agaty i Krzysztofa Kawiorskich
+ Helena Malicka – od Agaty Kawiorskiej z rodziną
+ Kazimierz Starzychowicz – od Wiesławy Piech i rodziny Corów
+ Aleksandra Bibrzycka – od Aldony z rodziną
+ Stanisława Cabak – od Andrzeja Hamerskiego z rodziną
+ Tadeusz Skórka – od córki z rodziną
+ Anna Czarnik – od Balbiny i Tadeusza Hendzlik
+ Julianna Jaglarz – od Teresy Piskorz i rodziny Pacyga
+ Jadwiga Marczak – od mieszkańców z ul. Czernichowskiej
+ Irena Gerstberger – od sąsiadów Gałganów
+ Zygmunt Siembida – od Janusza Chrapla z żoną Joanną i dziećmi
+ Janina Zielińska – od szwagierki Danuty i Roberta z rodziną
+ Łukasz Polański – od rodziny Macków
14.12.2019r. SOBOTA – św. Jana od Krzyża
godz. 7.00 + Kazimierz Starzychowicz – od sąsiadów Rydzoniów
godz. 18.00 + + Tadeusz Krzeszowiak z żoną Haliną
15.12.2019r. III NIEDZIELA ADWENTU
godz. 8.00 + Kazimierz Rembiesa – od rodziny Wilczak
godz. 10.00 + Eugeniusz Majkut w 1 rocznicę śmierci
godz. 12.00 ++ Maria i Marian Krawczyk
godz. 16.30 Msza święta z okazji rocznicy urodzin i chrztu świętego