NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 09 I
godz. 8.00: † Leon Parysz
godz. 10.00: † Andrzej Jarosz w 2 rocznicę śmierci
godz. 12.00: † Maria Polaczek – od wnuka Jakuba z żoną
godz. 18.00: †† Janina i Józef Nagy
PONIEDZIAŁEK 10 I
godz. 7.00: † Rozalia Baran – od Macieja i Marcina Kołodziej z rodzinami
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Sportowej, ul. Niwy, ul. Ofiar Faszyzmu; ul. Strażackiej oraz ul. Czarnej
WTOREK 11 I
godz. 7.00: † Janina Gretka – od wnuczki Natalii z rodziną
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Jakubowskiego, ul. Czernichowskiej oraz ul. Bukowej
ŚRODA 12 I
godz. 7.00: † Jan Paszek – od swatowej Danuty Rajchel
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Brzozowej, ul. Kolejowej, ul. Górniczej oraz ul. Torowej
CZWARTEK 13 I – wspomnienie św. Hilarego
godz. 7.00: † Józef Nowak – od wnuczki Moniki z rodziną
godz. 18.00: † Edward Krzemień – od córki Eweliny z rodziną; córki Elżbiety z rodziną oraz córki Karoliny z Michałem
PIĄTEK 14 I
godz. 7.00: † Halina Wanat – od kuzyna Józefa i Jadwigi Wanat z rodziną z Broszkowic
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Anna Krzemień – od pracowników i agentów sieci małopolskiej
† Kazimierz Krzemień – od rodzin: Szmigiel i Siwak z Chełmka
† Anna Zielińska – od Józefy Gworek z rodziną
† Włodzimierz Kała – od rodzin: Mekla i Kasprzyk
† Anna Tabaka – od Magdaleny Koszała i Ewy Czarnik z rodziną
† Maria Szymańska – od Krystyny Pawlica
† Józef Hodur – od Stanisława Fyderek
† Jadwiga Nachajska – od sąsiadów: Zofii Pędrys i rodziny Materna
† Rozalia Księżarczyk – od Marii Kopiasz
† Maria Byrska – od Lucyny i Dariusza Bliźniak
† Władysław Podbiał – od Marty Bartosik z rodziną
† Zofia Krzemień – od kuzynki Hanny z rodziną z Chełmka
† Władysław Łatka – od Ewy i Andrzeja Majerskich z Kadczy
† Karol Dołczyk – od rodziny Berkowskich
† Marek Klimkowicz – od bratowej z rodziną
† Janina i Julian Pędrys – od dzieci
SOBOTA 15 I
godz. 7.00: † Aniela Księżarczyk – od wnuka Janusza z żoną Mirosławą i córkami
godz. 18.00: † Janina Balon – od córek Wandy Sołtysik
II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 I
godz. 8.00: Dziękczynno-błagalna w intencji Przemysława z okazji urodzin
godz. 10.00: † Franciszek Przybyła w 18 rocznicę śmierci
godz. 12.00: † Konstanty Czarnik w rocznicę śmierci
godz. 18.00: † Eufemia Naga w 2 rocznicę śmierci