Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu obchodzimy:

• We wtorek 2 II   Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego.
    Na  dodatkową Mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na jej zakończenie zostaną dzieciom wręczone świece i książeczki do nabożeństwa.
  • W środę 3 II wspomnienie św. Błażeja biskupa
    i męczennika patrona od chorób głosu i gardła. Po Mszy wieczornej specjalne  błogosławieństwo świecami.
  • W piątek 5 II wspomnienie św. Agaty, dziewicy
    i męczennicy. Po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę 6 II wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
  1. Serdecznie dziękujemy poszczególnym osobom i grupom parafialnym za modlitwę i piękne prowadzenie adoracji w czwartek. Przez cały dzień Pan Jezus ukryty w Eucharystii nie był sam.
  2. W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszamy na  godz. 17.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  3. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przez cały tydzień 30 min przed każdą Mszą Świętą. Szczególnie prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jeśli ktoś potrzebuje i ma takie pragnienie to ks. Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłosić w zakrystii.
  4. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Maryi Panny z racji I soboty miesiąca.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie w kościele Róż Różańcowych.
  6. We wtorek 2 lutego po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy chętnych do pomocy przy usunięciu dekoracji świątecznej.
  7. Dziękujemy panu Wojciechowi Jaroszowi z Pław za bezinteresowne naprawienie odśnieżarki.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji. Przekazaliśmy 1160 zł.
  9. Nadal trwa remont klatki schodowej. Na stronie internetowej możemy zobaczyć postęp tych prac.
  10. Dziękujemy za pomoc w odśnieżaniu panu gospodarzowi Stanisławowi, panu Witoldowi Sztafińskiemu oraz panu Krzysztofowi Rysiowi.