W niedzielę 16 stycznia w naszym kościele parafialnym odbył się wspaniały koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów śpiewaczych z terenu naszej Gminy. Serdeczne podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy poświęcili czas, aby wspólnie w tak piękny i uroczysty sposób uczcić Nowonarodzonego Zbawiciela. Tegoroczny koncert uświetniły: Brzezinianki, Grojczanie, Babiczanki, Stawowianki, Dworzanie, Porębianie, Rajskowianki i Bratkowie. Pani Jadwidze Szczerbowskiej – Dyrektor OKSiR dziękujemy za prowadzenie koncertu. Na zakończenie Pan wójt Mirosław Smolarek składając wszystkim zebranym serdecznie życzenia przekazał radosną wiadomość, iż nasz Ksiądz Proboszcz Sławomir Szczotka został mianowany Powiatowym Kapelanem Strażaków-Ochotników Ziemi Oświęcimskiej – gratulujemy.