Nabożeństwa majowe w tym roku na prośbę Ojca świętego Franciszka gromadziły wszystkich wiernych na wspólnej modlitwie o ustanie pandemii na święcie. Każdego dnia łączyliśmy się z kolejnym sanktuarium maryjnym na świecie proszą o miłosierdzie dla nas i całego świata przez ręce Matki Kościoła. W naszej parafii z inicjatywy Księdza Proboszcza gromadziliśmy na modlitwie nie tylko w kościele parafialnym, ale także przy różnych kapliczka rozsianych po całej naszej parafii. Byliśmy w Brzezince, Pławach oraz w Babicach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bardzo chętnie odpowiedzieli na zaproszenie do wspólnej modlitwy. Szczególne podziękowania, kierujemy do tych, którzy cały rok dbają o te miejsca modlitwy.