Z kalendarza liturgicznego:

  • czwartek, 13 I – wspomnienie św. Hilarego
  • piątek, 14 I – dzień Migranta i Uchodźcy

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej scholę „Verba Dei” z Hałcnowa. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze dwa koncerty kolędowe.

Nie będzie w tym roku tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w naszych domach nazywanej kolędą. Serdecznie jednak zapraszamy na Msze Święte wieczorne o godz. 18.00, które są sprawowane w intencji rodzin i osób z danego rejonu naszej parafii. Plan w gazetce i na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę 16 stycznia będziemy gościli w naszej parafii Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.00.  

W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary na Księgę Fundacji. Ofiary można składać tradycyjnie do urny albo na konto Księgi Fundacji: : 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Trwają prace związane z remontem dwóch mieszkań, które będą służyły mieszkańcom naszej parafii. Jedno mieszkanie dwu-pokojowe jest w trakcie umeblowania. Trwają prace wykończeniowe. Trwa remont wspólnej kuchni dla tych dwóch mieszkań. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten remont i wszystkim parafianom, którzy tak ofiarnie wspierają prowadzone prace remontowe. Bez waszej pomocy te pomieszczenia stałyby puste i zupełnie niewykorzystane.