Uroczystość Narodzenia Pańskiego, rozpoczęliśmy od Mszy świętej sprawowanej w środku nocy – pasterki. Tegorocznej liturgii przewodniczył ks. Artur, a kazanie wygłosił ks. Proboszcz. W słowie, które do nas skierował nawiązał do 800-letniej tradycji budowania betlejemskiej stajenki w naszych kościołach i domach, zapoczątkowanej przez św. Franciszka z Asyżu. Ks. Sławomir zaprosił nas, abyśmy w Grocie Narodzenia Chrystusa odnaleźli postać, która najlepiej nas charakteryzuje. Każda z osób, ale także i zwierzęta, będące świadkami przyjścia Odkupiciela mogą stać się naszym odbiciem w życiu duchowym, ale i w codziennym zmaganiu z przeciwnościami. Na zakończenie Mszy świętej Ksiądz Proboszcz w imieniu kapłanów złożył wszystkim serdeczne życzenia świąteczne.

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego A.D. 2023