W ostanią niedzielę na Eucharystii o godzinie 12.00, 35 dzieci przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa. To wielka radość dla naszej parafii. Eucharystii przewodniczył ks. Sławomir Szczotka, a homilię wygłosił ks. Bartosz Mikrut, który przygotowywał dzieci do tego ważnego wydarzenia.
Rodzicom i nauczycielom składamy podziękowania za wkład i serce w przygotowanie dzieci do tego pięknego dnia.
Dziękujemy także za zakupiony gong.












