Czcigodny Księże Proboszczu!

W imieniu MIVA Polska oraz polskich misjonarzy i misjonarek składam serdeczne podziękowanie za przekazanie ofiary od Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Brzezince na misyjne środki transportu w wysokości 2800zł w ramach obchodów tegorocznego XXIII ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa i Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr.


Z pomocą tych ofiar jesteśmy w stanie odpowiadać na prośby i potrzeby polskich misjonarzy i misjonarek z całego świata w zakresie środków lokomocji, aby umożliwić im docieranie do ludzi z orędziem Ewangelii. Oprócz pojazdów do użytku misjonarzy, MIVA Polska wspiera także zakup rowerów i motorowerów dla rodzimych katechistów misyjnych oraz wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych w miejscach i regionach, gdzie pracują polscy misjonarze.


Niech dobry Bóg wynagradza i udziela wszystkim obfitego błogosławieństwa, a pomoc i opieka św. Krzysztofa towarzyszy w życiu i podczas odbywanych podróży.

Z wdzięcznością, zapewniając o pamięci w modlitwie misjonarskiej szczególnie w 1-sze soboty

ks. Jerzy Kraśnicki – dyrektor MIVA Polska