W piękną październikową niedzielę gościliśmy w naszej parafii młodzież z oratorium salezjańskiego w Oświęcimiu. W ramach przygotowania do Światowych Dniu Młodzieży, który już w przyszłym roku odbędą się w Lizbonie, młodzież ta odwiedza parafie naszego dekanatu, prosząc o modlitwę w ich intencji. Jednocześnie dzielą się swoją młodzieńczą radością, wiarą i talentami muzycznymi, którymi obdarzył ich Bóg. Podczas każdej Mszy świętej zaangażowali się w liturgię słowa oraz prowadzili śpiew podczas Eucharystii. Po błogosławieństwie mogliśmy wysłuchać mini koncertu i usłyszeć hymn przyszłorocznego spotkania z papieżem w Lizbonie – „Powietrze już drga”. ” Życzymy obfitości Bożych łask na czas całego przygotowania oraz owocnego spotkania z papieżem, drugim człowiekiem, a przede wszystkim z Jezusem podczas ŚDM Lizbona 2023.