



Wczoraj odbyło się spotkanie wigilijne naszych Róż Różańcowych. Był to czas wspólnej modlitwy, radości i serdecznego bycia razem. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz za nieustanne wsparcie modlitewne, które umacnia naszą wspólnotę. Spotkanie upłynęło w atmosferze wdzięczności, pokoju i za narodziny Pana Jezusa.
