W niedzielny wieczór miało miejsce zaplanowane przez Księdza Proboszcza spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej naszej parafii. Tematem, który planowano omówić miała być ewentualna pomoc i udostepnienie mieszkania uchodźcom wojennym z Ukrainny. Niestety dynamiczna sytuacja w ciągu zaledwie tygodnia sprawiała, że w naszym domu już przebywa 11 osób w tym 8 dzieci.
Udało się zorganizować spotkanie naszych gości z przedstawicielami Rady Parafialnej, spędziliśmy miły wieczór, choć nie zabrakło trudnych pytań i rozmów. Osoby, które korzystają z naszej gościnności są ogromnie wdzięczne za pomoc i tak serdeczne przyjęcie.
Na zakończenie spotkania z Radą Parafialną Ksiądz Proboszcz przedstawił sprawozdanie z dokonanych już remontów, które w ostatnich dwóch tygodniach bardzo szybko dobiegły końca i ewentualnych dalszych krokach, jakie na tą chwilę możemy podjąć, ażeby tym ludziom pomóc odnaleźć się w nowej rzeczywistości.