W Narodowe Święto Niepodległości, w 103 rocznicę odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, zgromadziliśmy się jako wspólnota parafialna na Uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary, symbol miłości i symbol zwycięstwa – dlatego przed ołtarzem zapłonęły cztery symboliczne ognie pamięci – ku uczeniu wszystkich tych, którzy o tę wolność walczyli.

Nasze świętowanie dzisiejszej uroczystości zwieńczyło widowisko słowno-muzyczne w wykonaniu Naszej Wspaniałej Scholii dziecięco-młodzieżowej, Uczniów Szkoły Podstawowej oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani Wójt Halina Musiał oraz Pan Sołtys Brzezinki Andrzej Ryszka. Składamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

Wszystkim mieszkańcom i rodakom życzymy Radosnego Świętowania DNIA NIEPODLEGŁOŚCI A.D. 2021