W niedzielę 22 listopada br. obchodziliśmy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej. Na mszy świętej o godz. 8.00 modliliśmy się w intencji członków naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, prosząc o potrzebne łaski i dary, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Także tego dnia przypadało liturgiczne wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji podczas Mszy świętej o godz. 12.00 modliliśmy się, dziękując Bogu za posługę w naszej parafii Panu Józefowi – organiście oraz scholii, która pomimo ograniczeń epidemicznych ubogaciła nas swoim pięknym śpiewem. Ministranci i lektorzy pod kierunkiem ks. Artura przygotowali uroczystą asystę. Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki św. Cecylii i radości z wychwalania Boga śpiewem, wszak jak pisał św. Augustyn „Kto śpiewa, ten dwa razy się modli”.