W niedzielę, która przypada po Dniu Zadusznym tradycyjnie w naszej parafii modlimy się za ofiary obozów koncentracyjnych i gułagów. W tym roku z racji wprowadzonych obostrzeń epidemicznych, nie mogliśmy zorganizować Drogi Krzyżowej na terenie Muzeum KL Auschwitz – Birkenau. Tradycyjną modlitwę poprowadziliśmy w kościele parafialnym. Modlitwie przewodniczył ks. Proboszcz Sławomir Szczotka, rozważania przygotował ks. Manfred Deselaers, a przeczytane zostały przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej. Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które zaangażowały się w tegoroczną modlitwę. Dziękujemy także wszystkim parafianom, którzy o godz. 15.00 łączyli się z nami duchowo w swoich rodzinach. Na zakończenie była sprawowana Msza święta w intencji pomordowanych.