• poniedziałek, 14 II – święto św.  Cyryla i Metodego, patronów Europy. W tym dniu przez wstawiennictwo św. Walentego modlimy się także za wszystkich zakochanych.

W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek na Mszę świętą wieczorną i spotkanie zapraszamy kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom z KGW Brzezinka i KGW Pławy za pomoc w przygotowaniu Dnia Chorego w naszej parafii.

W dzisiejszą niedzielę trwa zbiórka na Księgę Fundacji. Ofiary można tradycyjnie składać do urny lub na konto Księgi Fundacji:  24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Wciąż postępują prace remontowe związane z remontem dwóch mieszkań socjalnych w wieży kościoła. Trwa remont łazienki w drugim mieszkaniu. Bardzo serdecznie dziękuję panu Krzysztofowi Rysiowi za wiele godzin bezinteresownej pracy. Dziękuję także za wytrwałą pracę panu Adamowi Gachowi, który jest głównym wykonawcą prowadzonego remontu. Trwają prace związane z remontem pokoju gościnnego na plebanii. Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Szymańskiemu, którego firma rozpoczęła przygotowania do ułożenia kostki przed budynkiem gospodarczym.