• wtorek, 22 II – święto Katedry św. Piotra, apostoła
  • środa, 23 II – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek 25 II po Mszy Świętej spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas czterdziestogodzinnego nabożeństwa poprzedzającego okres Wielkiego Postu. W naszej parafii adoracja będzie w przyszłą niedzielę od 17.00 do Mszy wieczornej oraz w poniedziałek i wtorek od 17.00 do 18.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej formie modlitwy.

Już teraz zapowiadamy, że 2 III w Środę Popielcową Msza Święta z obrzędem posypania głów popiołem będzie o godz. 7.00, 8.00, 16.30, 18.00, 19.00.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Księgę Fundacji. Aż 153 osoby i rodziny złożyły w sumie 11.850zł. Bardzo dziękujemy. W tym tygodniu nadal trwały prace związane z remontem łazienki w drugim mieszkaniu. Stopniowo postępują prace związane z remontem pokoju gościnnego. Również w tym tygodniu trwał remont otoczenia budynku gospodarczego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i zdrowia. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie chorych do modlitwy i ofiarowania swojego cierpienia w intencji pokoju na Ukrainie.