Jak co roku Akcja Katolicka przygotowała wigilijne spotkanie dla seniorów. Tegoroczne było szczególnie wyjątkowe. Już po raz 20 członkowie AK oraz księża naszej parafii, dzielili się opłatkiem z uczestnikami tego wyjątkowego spotkania. Przybyłych gości powitała przewodnicząca akcji – pani Jadwiga Pieczonka, a modlitwę poprowadził ks. Artur. Gościem na wigilii był również spowiednik-ks. salezjanin.  Splendoru uroczystości dodały panie z Koła Gospodyń Wiejskich ubrane w uroczyste stroje. Podczas spotkania minutą ciszy oraz chwilą modlitwy uczczono członków AK, którzy odeszli już do Pana: Stefana Brudnego, Tomasza Gretkę oraz Józefa Kozła. W świątecznie przygotowanej sali im. Klemensa Krzemienia w blasku świec spożyto potrawy wigilijne. Nie zabrakło również tradycyjnych kolęd śpiewanych przy akompaniamencie akordeonu.