• We wtorek, 28 VI – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • W środę, 29 VI – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  • W czwartek, 30 VI – kończymy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W piątek, 1 VII – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych
    od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.30.
  • W sobotę, 2 VII – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Serdecznie dziękujemy za udział i modlitwę w czasie Oktawy Bożego Ciała.

Przypominamy, że od dzisiaj przechodzimy na porządek letni nabożeństw w naszej parafii. A więc nie będzie Mszy świętej wieczornej niedzielnej o godz. 18.00. Msze święte w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek  o 18.00; natomiast w wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. Kancelaria w okresie letnim będzie czynna: w piątek po Mszy wieczornej od 19.00 do 20.00 oraz w sobotę rano od 8.00 do 9.00.

Do naszej dyspozycji mamy nowy komórkowy telefon dyżurny dla naszej parafii: 797 377 549. W sprawach nadzwyczajnych (pogrzeb, wezwanie do chorego) proszę dzwonić właśnie na ten telefon.

Trwają prace związane z remontem poddasza i dostosowaniem dwóch pokoi do zamieszkania.