• W poniedziałek 15 VIII – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze święte jak w niedzielę: 8.00; 10.00; 12.00;
  • We środę 17 VIII – wspomnienie św. Jacka
  • W sobotę 20 VIII – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

Przypominamy o  porządku letnim nabożeństw w naszej parafii. W sprawie pogrzebu lub pilne wezwanie do chorego z Najświętszym Sakramentem proszę dzwonić pod numer telefonu 797 377 549  – ksiądz dyżurujący.

„Ewangelizacja w Beskidach” kolejne spotkanie w ramach 10 edycji: 20 sierpnia – Magurka Wilkowicka.

Dzisiaj obchodzimy 81 rocznicę śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Z parafii św. Maksymiliana męczennika wyrusza piesza pielgrzymka  do byłego niemieckiego Obozu KL Auschwitz, a o godz. 10.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta przy Bloku Śmierci.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach 80 rocznicy śmierci św. Teresy Benedykty  od Krzyża.

Serdecznie dziękuję panu Tomaszowi Stańczykowi i jego znajomym i pracownikom za bezpłatne wykonanie i bezpieczne zamontowanie ławki do huśtawki obok plebanii. Cieszą się nie tylko dzieci z Ukrainy.

Trwają prace remontowe na poddaszu plebanii. Bardzo serdecznie dziękuję
za bezpłatne wymalowanie kolejnego pokoju panu Adamowi Gachowi. W ten sposób zwiększa się możliwość przyjęcia uchodźców lub pielgrzymów.