Z kalendarza liturgicznego:

  • poniedziałek 23 sierpnia – św. Róży z Limy, dziewicy
  • wtorek 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, Apostoła
  • środa 25 sierpnia – wspomnienie św. Ludwika
  • czwartek 26 sierpnia – Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej
  • piątek 27 sierpnia – wspomnienie św. Moniki
  • sobota 28 sierpnia – wspomnienie św. Augustyna, biskupa
  1. Przez cały okres wakacyjny zachowujemy w naszej parafii porządek letni. A więc w niedziele Msze Święte będą o godz. 8.00; 10.00; 12.00. W tygodniu Msze Święte: w poniedziałek, środę i piątek o 18.00; we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00. Kancelaria w okresie letnim jest czynna w piątek po Mszy wieczornej od 19.00 do 20.00 oraz w sobotę rano od 8.00 do 9.00.
  2. Za tydzień w sobotę na Mszy Świętej o godzinie 15.00, którą będziemy sprawować pod altaną w Pławach mieszkańcy Pław będą dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Wszystkich parafian zapraszają na tę uroczystość Organizatorzy.
  3. W najbliższą niedzielę 29 sierpnia od godz. 10.30 do 13.30 przy naszym kościele w ramach akcji szczepień w gminie będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19. Zaszczepić można się bez wcześniejszych zapisów. Dostępne będą szczepionki Pfizer (dwudawkowa) oraz Johnson&Johnson (jednodawkowa). Akcję przeprowadzi „Przychodnia z Sercem” z Grojca.
  4. Serdecznie przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk oraz o konieczności zakładania maseczki gdy wchodzimy do kościoła.