• W poniedziałek, 12 IX – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  • We wtorek, 13 IX – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa.
  • W środę, 14 IX – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • W czwartek, 15 IX – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  • W piątek, 16 IX – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa.
  • W sobotę, 17 IX – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, oraz diecezjalna pielgrzymka rodzin i wspólnot Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej.
  • W niedzielę, 18 IX – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do skarbon u szczytu schodów możemy wspierać diecezjalne radio Anioł Beskidów.

Nasza parafia wraz z ks. Arturem reprezentuje dzisiaj dekanat oświęcimski na diecezjalnych dożynkach w Wilamowicach.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Łagiewnik w sobotę 24 września. W planie, jeśli będzie tylko możliwość zwiedzanie muzeum św. Jana Pawła II w Wadowicach. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii kościoła. Godzinę wyjazdu i przewidywana godzinę powrotu podamy w przyszłym tygodniu.

W piątek na godz. 18.00 na Mszę Świętą i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VIII wraz z rodzicami.

W przyszłą niedzielę18 IX na godz. 11.30 zapraszamy do kościoła na spotkanie wszystkich rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

W niedzielę 18 września ulicami naszego miasta przejdzie Marsz dla życia i rodziny. Szczegóły na plakatach.

Dziś zbieramy ofiary na Księgę Fundacji z której prowadzone są wszystkie remonty w naszej parafii. Planujemy w najbliższym czasie obok tradycyjnych remontów na poddaszu podjąć się także wymiany drzwi wejściowych z przedsionka do kościoła. Chcemy zamontować szklane drzwi, aby zwiększyć widoczność ołtarza, ale także, aby uszczelnić ogrzewanie. Ofiary można składać tradycyjnie do urny lub na konto Księgi Fundacji 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.