Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek 14 IX święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • we wtorek 15 IX wspomnienie N.M.P. Bolesnej
  • w środę świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
  • w piątek święto świętego Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży. Zachęcamy do udziału w wieczornej Mszy Świętej połączonej z Nowenną oraz krótką adoracją Najświętszego Sakramentu.
  1. Porządek Mszy świętych w tym tygodniu wciąż jeszcze bez zmian. Od 28 IX Msza święta wieczorna w tygodniu będzie o godz. 18.00. Spowiedź święta 30 min przed każdą Mszą świętą w bibliotece. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od 16.30 do 17.30 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na Księgę Fundacji. Można ją złożyć w kopertach zaadresowanych imieniem i nazwiskiem, są także dostępne koperty i długopisy, które można sobie zabrać oraz można tradycyjnie podejść i wpisać się do Księgi Fundacji. Celem jest remont kancelarii i korytarza prowadzącego do kancelarii
  3. W najbliższą niedzielę 20 IX na Mszy świętej o godz. 12.00 przeżywać będziemy uroczystość I Komunii klas IV. Bardzo serdecznie prosimy parafian, aby w niedzielę wybrać inną godzinę uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, aby to najbliższa rodzina mogła uczestniczyć w tej uroczystości.
  4. Próby dla dzieci przed uroczystością Pierwszej Komunii świętej będą: w poniedziałek i piątek o godz. 17.00 a we wtorek o godz. 17.30.
  5. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców i krewnych będzie w sobotę 19.IX o godz. 9.00.