• poniedziałek, 20  IX – wspomnienie świętych męczenników koreańskich
  • wtorek, 21 IX – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • czwartek, 23 IX – wspomnienie św. o. Pio
  • piątek, 24 IX – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej
  1. Dzisiaj z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, ofiarą do puszek u szczytu schodów wspieramy nasze Radio Diecezjalne: „Anioł Beskidów”.
  2. Na stoisku w przedsionku kościoła można nabyć w cenie 10 zł książeczkę poświęconą osobie błogosławionego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.
  3. W środę po Mszy wieczornej ok. 18.30 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W piątek po Mszy wieczornej ok 18.45 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII wraz z rodzicami. Zapraszamy także na spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na „Księgę Fundacji”. Zebraliśmy aż 14.600zł. To pozwoliło nam na spłatę długów w kwocie 18.000zł. Nasze zadłużenie spłacone i zredukowane wynosi już tylko 10.000zł. Więcej informacji i ogłoszeń w gazetce.