• poniedziałek, 4  X – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • wtorek, 5 IX – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  • środa, 6 IX – wspomnienie św. Brunona. W tym dniu świętujemy także imieniny ks. Artura. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w jego intencji o godz. 18.00
  • czwartek, 7 IX – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do nabożeństwa różańcowego o 17.30.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili po raz 21 Dzień Papieski. Składka do puszek zbierana przez naszą Akcję Katolicką będzie przeznaczona na fundusz stypendialny dla młodzieży. W związku z tym zbiórka na Księgę Fundacji zostanie przesunięta na 17 X.
  1. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  2. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie kandydatów
    do bierzmowania z klas VIII
  3. We czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 a w niedziele o 16.00. O prowadzenie modlitwy różańcowej prosimy: Scholę, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz Róże Różańcowe
  5. Także dzieci zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Znakiem naszego zaangażowania będzie konkurs na najpiękniejszy i najciekawszy różaniec.
  6. W zakrystii można nabyć kalendarze rolnicze na 2022 rok.