Z kalendarza liturgicznego:

  • We wtorek, 04 X – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • W środę, 05 X – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  • W czwartek, 06 X – wspomnienie św. Brunona. Z racji I czwartku adoracja w ciszy od 16.30 do 17.15. Msza święta wieczorna o godz. 18.00 w intencji ks. Artura z okazji imienin.
  • W piątek, 07 X – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Od godz. 9.00 ks. proboszcz odwiedzi chorych i starszych w naszej parafii. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Msza Święta o godz. 18.00 w intencji Róż Różańcowych w naszej parafii. Dziękujemy za ich modlitwę w naszej parafii. Zapraszamy także dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Poświęcimy dla dzieci nowe różańce.
  • W przyszłą niedzielę 9 X grupa młodzieży z oratorium salezjańskiego, która przygotowuje się na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie, będzie towarzyszyć naszej modlitwie. Po Mszach Świętych o 8.00, 10.00; 12.00 zapraszają na krótki koncert. W tym dniu będzie także trwało liczenie wiernych do celów statystycznych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej parafii. Będziemy rozpoczynali modlitwę różańcową o godz. 17.15. Serdecznie prosimy poszczególne wspólnoty, i Róże Różańcowe o poprowadzenie modlitwy.

W środę 5 X parafia św. Józefa Robotnika świętuje 25-lecie konsekracji. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ordynariusza diecezji bielsko-żywieckiej biskupa Romana Pindla zostanie odprawiona o godz. 18.00.

Jest już dostępna Księga Intencji Mszalnych na 2023 rok. Można zamawiać lub rezerwować Msze Święte do sierpnia 2023 roku.

W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na Księgę Fundacji. Ofiary prosimy w podpisanych kopertach pozostawić w koszyku przy Księdze Fundacji albo przesłać na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Naszym celem jest wymiana i uszczelnienie drzwi w kościele. Czekamy jeszcze na wstępny kosztorys tych prac. Obawiamy się także, że konieczna będzie wymiana naszego pieca, który uległ awarii. To duży wydatek dla naszej parafii. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy.