• W poniedziałek, 24 X – wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.
  • W środę, 26 X – wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy.
  • W piątek, 28 X – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu szczególnie modlimy się za ks. bp Tadeusza Rakoczego pierwszego ordynariusza naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę, 30 X – będziemy obchodzili Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Będziemy modlili się o konsekrację naszego kościoła parafialnego.

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Hasło całego Tygodnia Misyjnego: „Będziecie moimi świadkami”. Modlimy się za wszystkich misjonarzy, a szczególnie za o. Mariana Brudnego.

Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12.00 pięciu kandydatów na ministrantów otrzyma błogosławieństwo i zaczną pełnić zaszczytną funkcję ministranta w naszej parafii.

Zapraszamy do modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17.15.

Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe ( listopadowe). W przedsionku kościoła oraz obok gazetek znajdują się odpowiednie karteczki.

Przygotowując się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego chcemy już przedstawić plan Mszy Świętych  w Brzezince

– 1 XI w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszej parafii: o 8.00; 10.00; 12.00.

– 2 XI o godz.: 7.00; 13.00 Msza pogrzebowa +Stanisław Borowski; 17.00; 18.00. W Dzień Zaduszny wypominki przed każdą Mszą Świętą.

W środę po Mszy wieczornej ok 18.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Pająkowi, który wraz ze swoimi znajomymi bezpłatnie podjął się pracy związanej z przygotowaniem instalacji elektrycznej do nowych klimatyzatorów. Została zamontowana nowa klimatyzacja przy ołtarzu oraz w zakrystii.

Dziękujemy panu Jarosławowi Rembiesie za podjęcie prac związanych z usunięciem starego przepalonego pieca oraz zakupie nowego pieca o mocy 70kw V klasy.

Przed nami także prace związane z wymianą 5 drzwi w kościele oraz na poddaszu. Pracę w listopadzie będzie wykonywała firma pana Marcina Ryszki. Dziękujemy za podjęcie tego zadania.